30.04.2024. Mācību darbs

18. aprīlī DVĢ notika Dobeles novada skolēnu Projekta darbu 2.konference. Tajā Auces vidusskolu pārstāvēja četri 12.klases skolēni – Estere Gristiņa, Roberts Bērziņš, Anna Svilāne un Linda Valtere.

Vērtēta tika skolēnu Projekta darba prezentācija un prasme atbildēt uz jautājumiem. Žūrijas komisija atzinīgi novērtēja visas uzstāšanās un tika atzīmēta darbu tematu dažādība.

Atzinību ieguva Roberta Bērziņa jaunrades darbs “Ukuleles izgatavošana skolas mājturības kabineta apstākļos” (vad.sk.J.Bensons). Laureātu godā tika Annas Svilānes mākslinieciskās jaunrades darbs “Skolotāju labizjūtas veicināšanas pasākums “Sveču vakars”” (vad. E.Tabore) un Lindas Valteres pētnieciskais darbs (ZPD) “Orgāns-uz -čipa tehnoloģija, izmantojot inducētu pluripotentu cilmes šūnu līnijas” ( vad.sk.I.Špela).

Lindai novēlam arī izturību un veiksmi Zemgales reģiona ZPD konferncē!

Paldies par 📷 Initai Rozei.

Skolotāja Linda Vežuka