Par skolu

Auces vidusskola
Nevar uzlabot to, ko nevar izmērīt.
Eduards Demings

Visi ir ģēniji. Bet, ja Tu vērtē zivi pēc tās spējām uzkāpt kokā, tad tā visu mūžu nodzīvos, ticot, ka ir stulba.
Alberts Einšteins
Pastāvēs, kas pārvērtīsies…
Rainis

Skola ir dibināta 1945. gadā. Izvietota 2 ēkās, ir 2 sporta zāles, trenažieru zāle, stadions (333m) multifunkcionālais sporta spēļu laukums (ar apgaismojumu), internāts ar 48 vietām un 3-reizēju ēdināšanu, lieliskas pusdienas skolās ēdnīcā pie fantastiskām pavārēm, bibliotēka ar plašu grāmatu klāstu un lasītava, 2 datorklases (19 un 16 darba vietas) jaunajā ēkā un 2 datorklases “vecajā ēkā” (10 un 4 darba vietas) un datortīkls abās skolas ēkās ar pieslēgumu Internet un plašu WiFi pārklājumu!

Skola piedāvā vairāks izglītības programmas, plašas iespējas interešu izglītībā. Abās sporta zālēs darbojas vairāki sporta pulciņi, kuros iespējams uzlabot savu fizisko sagatavotību un nodarboties dažādos sporta veidos. Jāpiemin, ka skolas komandām ir lieliski panākumi handbolā vairākās vecuma grupās.

Mērķis 2023./2024.m.g.

Skolēnu sasniegumu paaugstināšana mācību darbā un valsts pārbaudes darbos.

Uzdevumi:

• vadības komandā un pedagogu darba grupās veikt rūpīgu valsts pārbaudes darbu rezultātu analīzi;
  • paplašināt skolēnu spējām atbilstošu diferencētu darba metožu pielietošanu mācību stundās;
  • uzlabot individuālo darbu ar zemu spēju un vāji motivētiem skolēniem;
  • turpināt veidot vienotu izpratni par atbildības sadalījumu starp skolotājiem, vecākiem un skolēniem.

Sasniedzamais rezultāts:

• Stundu vērošanā pastiprināta uzmanība pievērsta diferencētu metožu pielietošanai;
  • Visi skolēni nokārtojuši centralizētos valsts pārbaudes darbus;
  • Valsts pārbaudes darbu rezultāti nav zemāki kā valstī vidējie.

Vērtības

Es - kopiena

Es - personība

Es - atbildība

Es - vide

Misija

Būt atbildīgiem audzēkņu, vecāku, sabiedrības un valsts priekšā par skolas vīzijas un mērķu iespējami pilnīgu realizāciju.

Vīzija par izglītojamo

Skolas absolventi ir pilnvērtīgi sagatavoti aktīvai dzīvesdarbībai, gatavi dzīvot pilnvērtīgu, patstāvīgu un laimīgu dzīvi reālos apstākļos.

Vērtības

Cieņa, atbildība, godīgums, savaldība.