22.04.2024. Sports

17. aprīlī norisinājās Auces vidusskolas pavasara volejbola turnīrs, kurā varēja piedalīties 7.-12. klases skolēni. Šajā turnīrā pieteicās 30 jaunieši, kuri savstarpēji izlozēja savas komandas. Kopā izveidojās 5 komandas, kuras savā starpā cīnījās ar visiem spēkiem, lai uzvarētu šo turnīru. Nevienā spēlē nepārspēta izrādījās komanda “Mellie” (Megija Grase, Ralfs Grasis, Deivijs Briņķis, Anete Zorģe, Nikola Dumbrovska un Renārs Andiņš). 2. vietu izcīnīja komanda “LVBET” (Alelkss Stepiņš, Kristianas Aļeksejevs, Kristers Bārzdiņš, Edvards Gančenko, Jorens Gailis un Laura Sproģe), taču 3. vietu ieguva komanda ar nosaukumu “Lauris 332” (Ida Lapiņa, Krista Jonuša, Henrijs Eizengrnds, Gustavs Millers un Ričards Bezdelīga). Otrā un trešā vieta nebija zināma  līdz pat pēdējai spēlei.  4. vietu ieguva komanda “Kubix”  un 5. vieta komandai “PatriX”. Paldies jauniešiem par pozitīvu attieksmi pret volejbolu un sportu kopumā, kā arī cīņas sparu visa turnīra garumā. Dalībnieki saņēma arī nelielas gardas balviņas un diplomus.

Volejbola trenere Kristīne Politere