10.04.2024. Pasākumi

21.martā speciālās izglītības programmu skolēni un skolotāji piedalījās starptautiskā konferencē Lietuvā “Dermes” skolā Šauļos, kas norisinājās Zoom vidē. Dalībnieki bija no Lietuvas, Latvijas, Ukrainas un Turcijas.

Starptautiskajā mūzikas un dejas festivālā “Gadalaiki 2024” mūsu skolēni mūzikas skolotājas Ērikas Kreicbergas vadībā piedalījās ar ritmizētu dziesmu “Ja tu vari!” un ieguva 1.vietu. Apsveicam!

Speciālās izglītības skolotājas Gunita Dambe, Rita Juļa, Antra Lasmane, Agita Valaine piedalījās konferencē pedagogiem “Skolēnu ar dažādām spējām un izglītības vajadzībām pašizpausme neformālajā izglītībā”, kur dalījās ar savu pieredzi darbnīcu metodes izmantošanā, tā radot efektīvāku un interesantāku mācīšanās procesu.